WITAMINA C 1000mg

Tabletki musujące o smaku cytrynowym (20 tabletek musujących)

Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, nerwowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, skóry i zębów. Witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w witaminę C.
Zawiera źródło fenyloalaniny.

 

 

Składniki

regulator kwasowości: kwas cytrynowy; kwas L-askorbinowy (witamina C); substancja wiążąca: sorbitole; regulator kwasowości: węglany sodu; aromaty; substancje słodzące: aspartam, sacharyny; barwnik: ryboflawiny.

Sposób użycia

rozpuścić jedną tabletkę w szklance (200 ml) chłodnej wody. Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 tabletka dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Warunki przechowywania

przechowywać w zamkniętej, oryginalnej tubie, w temperaturze 0 - 25°C, w suchym, nienasłonecznionym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Masa netto

76 g (20 tabletek musujących).

Skład zalecanej dziennej porcji:

Składniki odżywcze 1 tabletka RWS*
Witamina C 1000 mg 1250 %

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia